HiKoki AW18DBLW4Z akkus magasnyomású mosó (akku és töltő nélkül)
18 V, 5-20 bar, 0.5-1.2 l/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
AW18DBLW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
Leírás
  • Max. kilépő nyomás: 2 MPa (0,5 - 2 MPa között szabályozható).
  • Tartálykapacitás: 8 l
  • Alacsony zajszint: kb. 73 dB
  • Víztakarékos: kb. 94%-kal kevesebb vizet használ, mint a kerti locsolótömlő.
  • Tömlőtároló rekesz a könnyű hordozhatóság érdekében.
  • Többféle vízvételi lehetőség: tartályból és vízvezeték-hálózatról.
Géppel szállított tartozékok:
  • pisztoly
  • nagynyomású cső (3 m)
  • csőfej
  • tisztító tű
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Max. kimenő nyomás: 0,5 - 2 MPa (5 - 20 bar)
Vízkibocsátás: 0,5 - 1,2 l/perc
Átmenő vízhőmérséklet: max. 40 °C
Méret: 302 x 254 x 473 mm