HiKoki CD3605DAW2Z MULTI VOLT akkus fémvágó körfűrész (akku és töltő nélkül)
36 V, Ø125 mm, 2400/3600 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CD3605DAW2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fémvágó körfűrészek
Leírás
  • Gyors vágás, még hatékonyabb munka.
  • Kimagasló erő teljes terhelésnél is.
  • Kompakt és könnyű géptest, könnyen kezelhető, teljes magassága csak 236 mm, súlya csak 2,8 kg.
  • Magas töltésenkénti üzemidő:
    - acélcső (Ø x vtg.: 25,4 x 1,6 mm): akár 320 vágás egy feltöltéssel
    - zártszelvény (Sz x M x Vtg. : 50 x 19 x 0.5 mm): akár 750 vágás egy feltöltéssel
    - acélprofil vágásakor (Sz x M x Vtg. : 60 x 30 x 2,3 mm): akár 110 vágás egy feltöltéssel
  • Csendes üzemmód: használata különösen zajérzékeny környezetben előnyös.
  • Választható LED világítási mód. 3 opció választható:
    - ON
    - Interlocking (a gép kapcsolójának nyomva tartásáig világít)
    - OFF
  • Szénkefe nélküli motor.
  • Fúvó funkció.
  • Lágyindítás.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Fűrészlap méret: 125 mm
Vágásmélység 90°: 46 mm
Üresjárati fordulatszám Power módban: 3600 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Silent módban: 2400 ford./perc
Teljes hossz: 286 mm
Gép tömege: 2,8 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.