HiKoki EC36DA-W4Z MULTI VOLT akkus kompresszor (akku és töltő nélkül)
36 V, 9.2 bar, 7.6 l
Egységár (darab):
Cikkszám:
EC36DA-W4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus kompresszorok
Leírás
  • Könnyű és kompakt dizájn, hosszabbító és kábel nélkül.
  • Szénkefementes motor technológia.
  • Kivehető légszűrő.
  • Erős motor: 17 másodperc alatt újra feltölti a tartályt a max. 9,2 bar nyomásra.
  • Nagy méretű kezelő és jól leolvasható műszerek.
  • Tartós.
  • Nagy tartálykapacitás: 7,6 liter.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Max. nyomás: 9,2 bar
Tartály kapacitás: 7,6 l
Méretek: 408 x 330 x 343 mm
Tömeg: 13,4 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.